מדיכלל עולמי – ביטוח הנסיעות שנותן לכם יותר

מדיכלל עולמי – ביטוח הנסיעות שנותן לכם יותר

 

לפני נסיעה לחו"ל, עלינו לבצע מס' משימות: תכנון הטיול, רכישת כרטיסי טיסה, הזמנת מלונות ועוד.

 

אחת המשימות החשובות בשלבי ההכנה היא לדאוג לביטוח נסיעות. בין אם אתם נוסעים למס' ימים ובין אם למס' חודשים, ביטוח נסיעות הנו הכרחי לא פחות מכרטיס הטיסה עצמו. ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה אתכם מפני מגוון של סיטואציות לא נעימות בעת השהייה בחו"ל כגון: אובדן מזוודה, צורך בחילוץ, באשפוז או באמבולנס אווירי.

 

ברמה העקרונית, זה לא משנה אם אתם טסים לנופשון בפריז או לטיפוס על ההימאליה בנפאל, בכל מקרה חשוב שתהיו מכוסים. באותה מידה שאתם נתקעים בלי מזוודה בשדה התעופה בצרפת, אתם עלולים לשבור רגל באמצע טיול במזרח הרחוק.

עם זאת, כמובן שלסוג הנסיעה יש השלכות על פוליסת הביטוח שתבחרו, כך שאם למשל אתם טסים לחופשת סקי – חשוב שהביטוח יכלול גם כיסוי לספורט חורף.

 

בבחירת ביטוח נסיעות לחו"ל, חשוב להבין את הפרטים ולוודא אלו סיטואציות הוא מכסה.

השוני מתבטא בהיקף הכיסוי, בסכומי הכסף שתקבלו, בזמינות הייעוץ הרפואי בעת חירום ועוד.

כך למשל, מדיכלל עולמי – ביטוח הנסיעות של חברת כלל ביטוח ופיננסים, מעניק מענה מקיף גם לתרחישים מוכרים ובסיסיים של אובדן כבודה, ואף לתרחישים רלבנטיים לתקופה, הנובעים מ"הפתעות קורונה". הביטוח מספק, למשל, כיסוי להוצאות רפואיות ואשפוז בחו"ל, כולל אשפוז בשל נגיף הקורונה, ומאפשר לכם לישון בשקט, מבלי לחשוש שתאלצו לבטל את הנסיעה בגלל סגר, בידוד או הידבקות בקורונה.

הביטוח מבטיח כיסוי במגוון תרחישים. כך למשל, במידה שאתם מאושפזים בחו"ל וזקוקים למלווה, הביטוח יכסה את הטסת המלווה ואף את הוצאות הנסיעה והלינה (עד סכום מסוים). במידה שתצטרכו לשנות את מועד הטיסה שלכם או את מועד הטיסה של המלווה, תהיו מכוסים (עד 1,500 דולר). מדיכלל עולמי מספק כיסוי להוצאות רפואיות עד סכום של 5 מיליון דולר (כולל כיסוי לקורונה), וכן מכסה אשפוז בחו"ל, הטסה רפואית לארץ והטסה באמבולנס אווירי.

 

המבוטחים מקבלים ייעוץ רפואי אונליין מרופא ישראלי 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ואם היעד שלהם הוא ארצות הברית, הם זכאים לשירות רפואי ייחודי מחברת ביטוח בריאות מובילה מקומית, UHC.

מעבר לסעיפים אלו, ניתן להוסיף כיסויים בהתאמה אישית. כך למשל, אם אתם שוכרים רכב בחו"ל ורוצים להימנע מהשתתפות עצמית, ניתן להוסיף כיסוי של ביטול השתתפות עצמית. כמו כן, אם אתם מעוניינים לשלב פעילות של ספורט אתגרי בנסיעה, ניתן להוסיף כיסוי ייעודי עבור מטרה זו.

 

בנוסף, נשים בהריון יכולות לרכוש הרחבה עד שבוע 30 להריון. כמו כן, אדם הנוסע עם ציוד אלקטרוני – כמו לפטופ או אייפד, יכול לרכוש כיסוי עד סכום מירבי של 2000 דולר לפריט. זאת ועוד, מי שסובל ממצב רפואי מסוים, יכול לרכוש הרחבה שתאפשר לו לנסוע בלב שקט, ולדעת שבמקרה הצורך הוא מכוסה.

 

במסגרת מדיכלל עולמי, המבוטחים נהנים גם מהמרת מט"ח בהנחה ויכולים לאסוף את הכסף בנתב"ג.

 

בשורה התחתונה, ניתן למצוא ביטוח נסיעות בחברות רבות. אך, כאשר אתם נמצאים בארץ זרה, רחוקים מהבית ומהמשפחה ועם תקציב מוגבל, חשוב לוודא שאם בוחרים בביטוח נסיעות המעניק לכם את הכיסוי המתאים עבורכם.

 

 

*האמור לעיל הינו תמצית בלבד וזכויות המבוטח יהיו בהתאם לתנאי הפוליסה וסייגיה. בכל מקרה של סתירה בין תנאי הפוליסה לבין האמור לעיל, יגברו תנאי הפוליסה.

 

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter