ביטוח נסיעות לחו"ל שאלות ותשובות

תפריט נושא

כיצד מאריכים ביטוח?

מומלץ לרכוש לתקופה המקסימלית שאתם מתכננים לשהות בחו"ל. במקרים מסוימים ניתן  להאריך מחו"ל את הביטוח בפנייה למוקד החברה.  הפנייה יכולה להיות באמצעותכם  או איש קשר בארץ מטעמכם.

 לא, הפוליסה לביטוח נסיעות מתארכת אוטומטית ל-48 שעות.

על מנת שתוכל לקבל החזר בגין הוצאות ביטול הטיול במקרה בו חו"ח תאלץ לבטל את הנסיעה עקב אירוע רפואי פתאומי ובלתי צפוי  שלך או של בן משפחה קרוב.

בביטוח מטען אם חו"ח לא תקבל את המזוודה מחברת התעופה או המטען האישי שלך ילך לאיבוד או ייגנב במהלך שהותך בחו"ל תוכל לקבל החזר. 

ניתן לרכוש כיסוי עד שבוע 30 כולל, בתנאי שמדובר בהיריון תקין שאינו מוגדר היריון בסיכון.

במידה ורוכשים כיסוי למטען (כבודה) יש כיסוי של עד 400$ למקרה אובדן או גניבה בלבד. 

במקרה של אירוע רפואי למוקד הסיוע הפועל 24/7  -בטל '-  972-3-5789060 ובמקרה של אובדן קשר עם חברת סיטל בינלאומי בטל'  972-3-5783050.

בביטוח נסיעות לחו"ל קיימת אפשרות לקבל התחייבות לתשלום טרם פניה לרופא באמצעות מערכת לתשלום מיידי "Clal  Express" או ללכת לרופא לשמור את הקבלות ואת הסיכום הרפואי ולהגיש את התביעה במסלול On-line באתר החברה או לשלוח את התביעה למחלקת התביעות  בחברה. כלל חברה לביטוח בע"מ רח' ראול ולנברג 36 תל-אביב. 

כן, קיימת השתתפות עצמית בפוליסה למעט במקרה של אשפוז אין השתתפות עצמית.

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter