ביטוח נסיעות לחו"ל מרכז מידע

מדוע לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל?

כשאנחנו נמצאים בארץ חל עלינו חוק ביטוח ממלכתי. מרגע עזיבתנו את הארץ חוק ביטוח ממלכתי אינו תקף וכך במקרה של מחלה או תאונה שהתרחשו בחו"ל, אנו חשופים להוצאות כספיות בלתי צפויות כמו הוצאות אשפוז, טיפולים רפואיים, הטסה רפואית וכדומה. לכן, לפני שאנחנו אורזים מזוודה, עלינו לדאוג לביטוח נסיעות מתאים שיכסה אותנו על כל צרה שלא תבוא, בין אם מדובר בהוצאות רפואיות או רכוש. מומלץ לרכוש את הביטוח מידית עם רכישת חבילת הנסיעה' על מנת לבטח עצמך מפני דמי ביטול במקרה של אירוע רפואי.

הפוליסות של "כלל ביטוח" הינן מודולאריות ומאפשרות לכם להתאים את הביטוח לאופי נסיעתכם ולמצבכם הבריאותי. הפוליסה הבסיסית "מדיכלל עולמי" הינה בעלת כיסויים נרחבים ולה ניתן להוסיף נספחי הרחבות לספורט אתגרי וימי, ספורט חורף, איתור חיפוש וחילוץ, הרחבה למחלה קיימת ויציבה במשך ששת החודשים שקדמו ליציאה מהארץ (ללא אשפוזים ו/או טיפולים בחדר מיון בחצי השנה האחרונה), הריון (עד סוף השבוע ה-32) והרחבה למכשירים אלקטרוניים (מצלמה, מחשב נישא, סמארטפון, טאבלט וכדומה).

מוקדי השירות הרפואי של כלל פועלים 24/7, מאוישים באנשי מקצוע מומחים ומיומנים. במידה ונרכשה הרחבה לאיתור, חיפוש וחילוץ, כלל מפעילה צוותי סיוע וצוותי חילוץ מהטובים והמנוסים בעולם.

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter