שירות כלל EXPRESS

שירות כלל EXPRESS

דמיינו לעצמכם את הסצנה הבאה: נחתתם בשדה התעופה ביעד המבוקש, בדרך לטיול חלומי בחו"ל, במלון כבר מחכה הרכב השכור בחנייה, אבל המזוודות נעלמו. כל הפריטים האישיים שהיו אמורים ללוות אתכם במהלך החופשה אינם ונותרתם עם תיק גב קטן ותסכול עצום.
הבשורות הטובות הן שבאמצעות שירות חדש של כלל ביטוח - כלל EXPRESS - תוכלו לקבל באופן מיידי החזר כספי להוצאות החשובות ולרכוש את כל מה שחסר לכם עד שהמזוודות יגיעו. בלי צורך לחכות עד השיבה לארץ וכך להמשיך את החופשה בנחת וללא דאגות.

 

אתם לא לבד! רופא ONLINE תומך בכם מרחוק
סיטואציה אחרת יכולה להיות של אירוע רפואי בלתי צפוי. אחד הילדים החליק במסדרון בחו"ל, חטפתם וירוס, אתם זקוקים לרופא ותרופות ואין מי שייעץ לכם בזמן אמת מה לעשות ולמי לפנות.
כלל EXPRESS מספק מענה גם למצב מלחיץ מעין זה עם התחייבות להחזר מידי של הוצאות רפואיות עד 500$ ובנוסף - רופא דובר עברית זמין לכם בשירות חיוג אוטומטי למוקד חירום ולרופאי online הפעילים 24/7 בשפה המוכרת לכם כולל ב-WHATSAPP.
הרופא יוכל לתשאל אתכם אודות מצבכם, לבחון מה רצוי לעשות ולהסביר יותר על הטיפול בהתאם למידע שתמסרו ולידע המקצועי שלו. כשיש עם מי להתייעץ הרבה יותר קל להתמודד ולהתכונן גם לביקור רופא או לקבלת טיפול בארץ זרה והכל בלחיצת כפתור.

 

איך זה עובד בפועל? פשוט וידידותי ביותר. לאחר ההרשמה לשירות הייחודי בביטוח נסיעות לחו"ל, עליכם ללחוץ על קישור ייעודי שיישלח אליכם בהודעה ובמייל. יש לבצע זיהוי עם תעודת זהות ולהקליד טלפון נייד או מייל ולהזין סיסמא חד פעמית ואתם מחוברים לשירות! עכשיו כשאתם בחו"ל תוכלו ליהנות ממגוון שירותים זמינים.
כך למשל, אם יש צורך לפנות לרופא בחו"ל - אין בעיה. כל שעליכם לעשות זה להקליק על כפתור רופא, למלא את הפרטים כפי שמופיעים בטופס ומקבלים מיידית התחייבות של עד 500$ (לאחר ניכוי השתתפות עצמית של 50$). לאחר ביקור אצל הרופא בחו"ל יש למלא חשבון בנק אליו רוצים לקבל את ההחזר הכספי ולסרוק במקום הייעודי צילום חשבונית או קבלה מהרופא על הביקור וכאמור החזר התשלום מיידי. כנ"ל אם המזוודה לא הגיעה או מאחרת - ממלאים פרטים בממשק, מעדכנים חשבון בנק, מעלים אישור מטעם חברת התעופה ומקבלים תשלום מיידי של 170$. ללא ביורוקרטיה וללא המתנה.

 

מגלים את אמריקה ברוגע
במידה ואתם טסים לארה"ב, שירות כלל אקספרס כולל כבר את כרטיס United health care המכסה מראש ביקור רפואי בארה"ב ואותו יש להציג בעת קבלת השירות הרפואי בארה"ב. יש למלא את הפרטים כפי שמופיעים בטופס ולקבל מיידית התחייבות של עד 500$ לאחר ניכוי השתתפות עצמית של 50$) ואת אותם תנאים כמו ביתר היעדים בנוגע לאובדן או עיכוב מזוודה.
היום, כבר לא צריך לחכות לתשלום עם השיבה לארץ, להסתובב חסרי אונים בחו"ל או לשלם מכספכם - בכל מקרה חירום רפואי או של היעדר מזוודה, יש עם מי לדבר והתשלום עובר אליכם באופן מידי.


פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל של כלל ביטוח ופיננסים נותנת לכם שקט נפשי מכל הבחינות: התחייבות לתשלום מיידי באירועים רפואיים, המרת מט"ח בהנחה, תשלום מיידי באיחור מזוודה, רופא און ליין בעברית מסביב לשעון, שירות רפואי ייחודי לנוסעים לארה"ב והשכרת טלפון לווייני בהנחה וכלל הרחבות וכיסויים לפוליסה לפי סגנון הטיול המועדף עליכם, כולל הנחה של 20% בביצוע הרכישה בהזמנה אינטרנטית. אז אחרי שיש לכם כרטיס לחו"ל, הגיע הזמן שתשדרגו לכלל EXPRESS. החופש קורא לכם!


כלל ביטוח ופיננסים מבינה את העולם הדינאמי הדיגיטלי ומספקת פתרונות דיגיטליים לנוסעיה באמצעות הפרטנר הצמוד שלנו - מכשיר הטלפון שנמצא איתנו בזמינות מלאה.

 

 

מסמך זה מיועד לשמש כחומר רקע בלבד, ואינו משקף בהכרח את עמדתה של איזו מהחברות מקבוצת כלל ביטוח ופיננסים. קבוצת כלל ביטוח ופיננסים ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד ישיר או עקיף שיגרם משימוש במידע הכלול במסמך זה (כולו או חלקו), אם ייגרם, וכן אינם יכולים לערוב או להיות אחראים למהימנות המידע המפורט במסמך זה. המידע המובא בדוח זה מבוסס על מידע פומבי וציבורי גלוי וכן על מקורות מידע הנחשבים כאמינים. מטבע הדברים, נתונים הכלולים במסמך זה צפויים להשתנות.

מסמך זה אינו מהווה ייעוץ, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה או חיסכון בכל מוצר, ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ אישי המותאם לנתוניו, צרכיו ומטרותיו של כל אדם. האמור במסמך זה אינו מהווה ייעוץ מס מכל סוג שהוא.

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter