ביטוח מחלות קשות – להקדים תרופה למכה

 

יש כל מיני סיבות לרכוש ביטוח בריאות, וכולן סיבות טובות. אולם, אחת הסיבות העיקריות היא הכיסוי שהוא מספק במקרים של מחלות קשות. מחלות אלה הן לרוב מחלות שמתגלות במפתיע, מכות בתדהמה את החולה ומשפחתו ובמחשבה של איך מתמודדים מעתה ואילך, ומאלצות להיכנס לסדרה של בדיקות, טיפולים, ניתוחים ופגישות אצל רופאים בארץ, ולעתים גם בעולם.

 

לקושי הנפשי ולקושי הלוגיסטי מתווספות הוצאות כלכליות כבדות הנובעות לא רק מהמחלה עצמה, אלא מהסידורים הנדרשים – החל מאובדן ימי עבודה, דרך הסעות ועזרה בבית, ועד אביזרים רפואיים ואחרים שיש להצטייד בהם. לכל אלה, לעתים קרובות, יש להוסיף הוצאה גם עבור תמיכה נפשית או טיפול פסיכולוגי.

 

מחלות קשות עלולות להימשך שנים ולעתים כל החיים, וכמובן, הן יכולות להוות גם סכנת חיים מיידית.

לא פעם, קיים טיפול חדשני שהחולה יכול לקבל בתמורה לסכומי עתק, לעתים, מדובר בטיפול מתמשך בתרופה שעלותה המצטברת מאות אלפי שקלים, סכומים שאדם מן השורה אינו יכול להוציא מכיסו.

דווקא כאשר אנחנו בריאים והחיים מחייכים אלינו, עלינו להיערך למצב כזה עם ביטוח מתאים. כך למשל, בחברת כלל ביטוח ופיננסים מציעים את פוליסת הביטוח "מדיכלל מחלות קשות 33".

 

מדיכלל מחלות קשות 33

כשמדובר במחלות קשות, מדובר ברשימה די ארוכה של מחלות שעלולות לפגוע בתפקוד של אברים שונים ורבים בגוף ולהביא את החולה למצב של נכות, שיתוק או פגיעה קשה אחרת.

 

פוליסת מדיכלל מחלות קשות 33 מעניקה פיצוי חד פעמי של עד 700,000 ש"ח למבוטח שלקה באחת מהמחלות הקשות או באחד מהאירועים הרפואיים הקשים הנכללים בכיסוי (סכום הפיצוי הינו בהתאם לסכום הביטוח שרכש המבוטח במועד הצטרפותו לביטוח).
כלל ביטוח ופיננסים מציעה את הפוליסה במחירים המשתלמים ביותר בשוק.

 

הפוליסה כוללת רשימה של 33 מחלות, ביניהן מחלות שכיחות כמו סרטן, אירוע לב, אירוע מוחי, סוכרת נעורים וכיו"ב'. לילדים, קיים פיצוי בגין אשפוז ממושך בבית חולים, וזהו כיסוי בלעדי לפוליסה של כלל ביטוח ופיננסיים.

 

החברה מאפשרת הצטרפות פשוטה אונליין, לאחר הזנת מספר פרטים. עבור משפחות עם או בלי ילדים, כדאי לדעת שניתן להצטרף לביטוח בכל גיל, החל מלידה ועד גיל 65, כך שגם כאשר מדובר בילדים אפשר (ורצוי) לבטח אותם מפני מחלות קשות.

 

בסופו של דבר, אף אחד מאיתנו לא יודע מה יילד יום ולאיזו סיטואציה הוא או יקיריו עלולים להיקלע. זה נכון בכל תחום – גם בתחום של רכב או דירה, אבל זה נכון במיוחד כשמדובר בבריאות שלנו. רכב אפשר לתקן, דירה אפשר לשפץ, ציוד אפשר לקנות – אבל כשמדובר בבריאות, מדובר בעניין של חיים או מוות. לכן, ביטוח בריאות, בדגש על מחלות קשות, הוא ביטוח שלא כדאי לוותר עליו, ויותר מכך, אף חשוב לרדת לפרטים ולדאוג לקבל את הכיסוי המקיף ביותר.

 

*האמור הינו מידע כללי בלבד וזכויות המבוטח יהיו בהתאם לתנאי תכנית הביטוח המלאים לרבות סייגים וחריגים | בכל מקרה של סתירה יגברו הוראות תכנית הביטוח. האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי המתחשב בצרכים של כל אדם | ההצטרפות לביטוח כפופה לחיתום רפואי ואישור המבטח | כלל חברה לביטוח בע"מ

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter