מטרית כלל למשרדים - ביטוח משרד בהתאמה אישית

 

 

מטרית כלל למשרדים - ביטוח משרד בהתאמה אישית

 

כשמדובר בעולם הביטוח, חשוב שהביטוח יתאים ככל האפשר למבוטח. המגמה הזאת הולכת ונעשית בולטת בתחום ביטוחי הרכב, שבו בשנים האחרונות מתאימים את הביטוח לא רק למאפייני הרכב, אלא לאופי הנהיגה של הנהג. גם בביטוח לעסק יש יותר ויותר מסלולים המותאמים לעסקים – ובתחום הזה יש לכך חשיבות רבה, משום שעסקים שונים זקוקים לכיסויים שונים. כך למשל, בעל מוסך מחפש כיסוי שונה ממשרד עורכי דין, שהרי הפעלת המוסך כרוכה בסיכונים שלא רלבנטיים לעורכי דין ולהיפך.


מטריית כלל למשרדים

כלל ביטוח ופיננסים מציעה מגוון ביטוחים לעסקים בענפים שונים. אחד המסלולים הוא ביטוח מטריה משולבת למשרדים של כלל ביטוח ופיננסים. המסלול הזה מאפשר לבעלי משרדים לקבל ביטוח משרד בהתאמה אישית, והוא מיועד לבעלי משרדים המספקים שירותים ולבעלי מקצועות חופשיים המעסיקים עובדים (למשל, משרד רואה חשבון).

מי שמחזיק במשרד צריך מן הסתם להיות מבוטח מפני שורה של אירועים – פיזיים ואחרים. הביטוח של כלל ביטוח ופיננסים למשרדים, כולל כיסוי למגוון רחב של סיטואציות, והוא כולל גם ביטוח של תכולת המשרד וגם ביטוח מבנה המשרד.

בנוסף, המטריה המשולבת למשרדים של כלל ביטוח ופיננסים, כוללת ביטוח אובדן הכנסה, ביטוח אחריות כלפי צד שלישי וביטוח אחריות מעבידים. מאחר שמשרדים בדרך כלל מצוידים בלא מעט מוצרי חשמל, כמו מחשבים, מדפסות ועוד, קיים ביטוח לציוד האלקטרוני.

בעלי משרדים יכולים לבטח עצמם מפני פריצה, שוד, גניבה או ניסיון לכך, כאשר הכוונה היא גם לפריצה אלימה וגם לגניבה שאינה אלימה. במסגרת הרכוש המבוטח, ניתן לבטח גם את החפצים האישיים של העובדים במשרד.

היבט אחר חשוב בביטוח משרדים מתייחס לשחזור מידע, שבו המבוטח יכול לבטח עצמו. כך למשל, במקרה שמשרד אדריכלים ניזוק מהצפה והנזק כולל אובדן מידע כמו שרטוטים ותוכניות, יינתן כיסוי ביטוחי להוצאות הכרוכות בשחזורם.

במסגרת המטריה המשולבת למשרדים של כלל ביטוח ופיננסים, משרדים יכולים לבטח עצמם גם בגין הוצאות התפעול ההכרחיות להמשך תפקודו השוטף של המשרד במשך התקופה של תיקון הרכוש שניזוק, וגם בגין דמי השכירות שייאלץ בעל המשרד לשלם על משרד חלופי, במידה שהמשרד שלו יצא מכלל שימוש בגין התקופה הרלבנטית.

כאמור, היבט חשוב בביטוח לעסק נוגע לביטוח אובדן הכנסה, וגם במטריה המשולבת למשרדים של כלל ביטוח ופיננסים יש כיסוי מפני מקרה כזה. המסלול כולל גם ביטוח כל הסיכונים לכספים במשרד, בין אם מדובר במזומנים ואפילו שוברי שי או תלושי דלק.

בעידן שבו פריצה יכולה להתבצע לא רק באופן פיזי אלא באופן וירטואלי – כלומר פריצה למחשבי החברה, ניתן להוסיף הרחבה של ביטוח סייבר. מדובר בכיסוי חשוב, שכן מידע רב של לקוחות נשמר במחשבים הנמצאים במשרדי החברה וכל פריצה לאתר האינטרנט או לשרתי החברה עלול לגרום נזק רב. ביטוח זה כולל גם כיסוי להוצאות הגנה סבירות שהוציא המבוטח, במקרה שמתנהלת נגדו חקירה מנהלית ע"י רשות כלשהי או הליך מנהלי.

בשורה התחתונה, בין אם מדובר במשרד של מעצבים גרפיים, בין אם במשרד פרסום ובין אם במשרד עורכי דין – יש הרבה משותף מבחינת הצרכים, וכדי לענות על הצרכים הללו יצרו בכלל ביטוח ופיננסים את פוליסת "מטריה משולבת למשרדים" – ביטוח המותאם במיוחד למשרדים ונותן מענה למגוון סיטואציות בלתי צפויות. 

 

*האמור בעמוד זה, הינו בכפוף לתנאי החברה והפוליסה.

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter