מדוע אסור לוותר על ביטוח הנסיעות לחו"ל של כלל ביטוח ופיננסים?

 

כבר החלטתם לטוס לחו"ל בתקופה זו? אתם בוודאי עושים לא מעט הכנות לנסיעה. לצד בדיקת מחירי כרטיסים, תכנון מסלול, הזמנת בית מלון, השכרת רכב ועוד, חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מראש.

 

למעשה, ביטוח נסיעות לחו"ל הפך לחיוני לא פחות מכרטיס הטיסה עצמו. הוא תמיד היה חשוב, אבל מאז מגיפת הקורונה, הוא חשוב אף יותר וזאת לאור ריבוי הסיכונים בעקבות הקורונה . לא כדאי לוותר על ביטוח הנסיעות לחו"ל משום שהוא מייקר את הוצאות הנסיעה - במידה ותחליטו לנסוע ללא פוליסת נסיעות לחו"ל, אתם עלולים להיות חשופים להוצאות גבוהות הרבה יותר מעלות הביטוח.


ריכזנו עבורכם 5 סיבות העיקריות  מדוע אסור לכם לוותר על ביטוח נסיעות לחו"ל:


1. מגיפת הקורונה

מאז שהקורונה נכנסה לחיינו, המושג "אי ודאות" הפך למשמעותי יותר מאי פעם. חופש התנועה שלנו מוגבל, אנחנו תלויים בהחלטות שמתקבלות על ידי ממשלות וחברות תעופה והמצב הבריאותי שלנו עלול להשתנות במהירות. גם מי  שטס בעבר ללא ביטוח נסיעות לחו"ל, צריך להבין שכיום, רק ביטוח נסיעות יכול לצמצם במידה משמעותית  את ההוצאות /הפסדים  שייגרמו לו, חלילה, בשל תרחישי קורונה שונים.

 

מדובר במגוון תרחישים - החל מהידבקות בקורונה והצורך לקבל טיפול רפואי או אשפוז בבית חולים, הצורך להיכנס לבידוד ללא יכולת  לחזור לארץ במועד המקורי של הנסיעה.
כמובן, כאשר מדובר בנסיעה של מספר נוסעים, למשל בני משפחה, חוסר הוודאות מתעצם ומספיק שאחד הילדים או אחד ההורים יידרש פתאום לבידוד, או גרוע מזה, יהיה חולה, הסיטואציה תשפיע על שאר בני המשפחה.

 

הפוליסה הבסיסית מדיכלל עולמי של חברת כלל ביטוח ופיננסים מספקת כיסוי למקרים הללו.
בנוסף, קיימת אפשרות לרכוש הגנה נוספת מפני תרחישי קרונה, באמצעות רכישת הרחבה לביטול וקיצור נסיעה כולל קורונה . הרחבה זו מאפשרת לקבל החזר הוצאות במקרה של צורך בביטול הנסיעה עקב הידבקות בקורונה ו/או צורך בבידוד.

2. מענה מיידי באמצעות מוקד רפואי מקצועי הפועל 24/7

כשנמצאים במדינה זרה, כל אירוע רפואי הופך להיות מלחיץ יותר, מאחר ואנחנו לא נמצאים בסביבה הטבעית שלנו. לכן, חשוב  מאוד לקבל מענה מיידי ממוקד חירום רפואי מקצועי הפועל 24/7.

 

ברכישת פוליסה של כלל ביטוח ופיננסים, תוכלו לקבל מענה מיידי באמצעות אפליקציית החירום "הלחצן של כלל" . זהו אחד היתרונות הגדולים ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל בכלל ביטוח ופיננסים, אשר מציעה למבוטחיה מענה מיידי באמצעות אפליקציית "הלחצן של כלל".

 

3. מענה בשפה העברית

העולם גדול וכך גם מספר השפות... עברית, כידוע, היא לא בדיוק השפה המדוברת בעולם. למעשה, אפילו השפה האנגלית לא תעזור לכם במקומות רבים בעולם.

כאשר אתם זקוקים לעזרה רפואית, הדבר האחרון שאתם רוצים להתמודד עמו הוא מגבלת שפה.
ביטוח הנסיעות לחו"ל של כלל ביטוח ופיננסים, מאפשר  לכם לקבל  שירות מרופא אונליין בעברית 24/7 מכל מקום בעולם. תוכלו אף לקיים שיחת וידאו, לשתף אותו בבעיה הרפואית  ולקבל ייעוץ מותאם אישית מרופא דובר עברית.

4. תשלום מיידי במקרה של איחור בקבלת מזוודה ו/או במקרה של אירוע רפואי

כולנו נוסעים לחו"ל עם מזוודה המכילה את הפריטים אשר אמורים לשמש אותנו במהלך הנסיעה ונושמים לרווחה כשהמזוודה מגיעה.

 

אך מה קורה אם, חלילה, המזוודה לא מגיעה ליעדה?
אם רכשתם כיסוי לכבודה בכלל ביטוח ופיננסים, אתם תקבלו במיידי $170, לצורך רכישת כבודת חירום באמצעות האפליקציה של כלל ביטוח ופיננסים - "הלחצן של כלל".
במקרה של ביקור אצל רופא, באפשרותכם להעלות את הקבלות והמסמכים הרפואיים לאפליקציה של "הלחצן של כלל" ולקבל החזר מיידי לחשבון, של עד $500.

5. כיסויים בהתאמה אישית

כדי להעניק לכם מעטפה ביטוחית מושלמת, יצרנו עבורכם מגוון כיסויים והרחבות המותאמים אישית למצבכם הרפואי או לאופי הנסיעה, כגון: הרחבה למצב בריאות קיים יציב , הריון, סקי וספורט אתגרי. חשוב שתרכשו את כל ההרחבות המתאימות לכם כדי שלא תקלעו להוצאות גבוהות ובלתי צפויות בחו"ל.

 

בשורה התחתונה, רכישת פוליסת נסיעות לחו"ל הנה הכרחית מסיבות שונות ומגוונות, המעניקות שקט נפשי עם נסיעתנו לחו"ל.

 

*האמור לעיל הינו מידע כללי  בלבד וזכויות המבוטחים יהיו בהתאם לתנאי הפוליסה המלאים, לרבות חריגיה וסייגיה, שניתן לעיין בהם באתר החברה. בכל מקרה של סתירה בין תנאי הפוליסה לבין האמור לעיל, יגברו תנאי הפוליסה. ההצטרפות לביטוח בכפוף לחיתום ואישור החברה. כלל חברה לביטוח בע"מ

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter