קפיצת מדרגה בביטוח הנסיעות לחו"ל של כלל ביטוח ופיננסים: שירות כלל PAY

במסגרת החזרה לשגרה, אנחנו יכולים סוף סוף לתכנן את הנסיעה הבאה שלנו לחו"ל.

בין אם מדובר בנסיעת עבודה, טיול, ביקור משפחתי או קפיצה למשחק כדורגל,

חשוב לדאוג לביטוח הטוב ביותר, שישלים את החוויה בחו"ל במיוחד בתקופת הקורונה.


תקופת הקורונה הכניסה לחיינו חוסר יציבות, היעדר וודאות וחשש גדול מפני הידבקות בחו"ל. כמו כן, האפשרות של צורך באשפוז או הישארות בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח המקורית, עלולים לגרום להוצאות גבוהות ובלתי מתוכננות. כדי שתוכלו לנסוע בראש שקט, חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל שיכלול, בנוסף לכיסויים וההרחבות שבחרתם לרכוש, גם שרות שישלם במקומכם את ההוצאות הרפואית במקרה של אירוע רפואי בחו"ל המצריך ביקור אצל רופא, תרופות ובדיקות. פוליסת מדיכלל עולמי, מבית כלל ביטוח ופיננסים מעניקה לכם מעטפת זו.

בימים אלה, כלל ביטוח ופיננסים משיקה את השירות החדשני "כלל "PAY: כרטיס דיגיטלי נטען שמשלם עבורך על הוצאות רפואיות בחו"ל, בזמן אמת ומבלי להוציא כסף מהכיס.

 

כלל PAY: משאירים את הכסף אצל המבוטח

 

למעשה, כלל PAY מהווה שלב חדש בשירות הקיים של כלל ביטוח בתוך אפליקציית "הלחצן של כלל". "הלחצן של כלל" הוא אפליקציה ייעודית למבוטחי החברה, באמצעותה ניתן לקבל מגוון שירותים, ביניהם התייעצות עם רופא בעברית בשיחת וידאו צ'אט, פניה למוקד החירום הרפואי של החברה הפועל 24/7, קבלת החזר מיידי בגין איחור בהגעת כבודה או הוצאות רפואיות כנגד העלאת קבלה ועוד.

כעת, מתווסף לאפליקציה שרות חדש ומשמעותי "כלל PAY" המהווה קפיצת מדרגה בשירותים הניתנים כחלק מביטוח הנסיעות לחו"ל של כלל, משפר את חווית הנסיעה ומאפשר לטוס בראש שקט. אם עד היום ההחזר עבור תשלום בגין ביקור רופא ו/או רכישת תרופות נעשה באופן מיידי באמצעות הלחצן, החל מהיום המבוטח יכול לשלם לרופא ולרכוש תרופות באמצעות  כלל PAY, הכרטיס הדיגיטלי של כלל בשיתוף עם  חברת האשראי MAX, וכך הוא אינו נדרש להוציא כסף מהכיס.

השרות החדש "כלל PAY" מצביע על החשיבות שרואה כלל ביטוח ופיננסים במתן מענה למבוטחיה  שהוא לא רק מענה בריאותי מקיף, אלא גם שרותי במעלה הראשונה.

 

*האמור לעיל הינו מידע כללי  בלבד וזכויות המבוטחים יהיו בהתאם לתנאי הפוליסה המלאים, לרבות חריגיה וסייגיה, שניתן לעיין בהם באתר החברה. בכל מקרה של סתירה בין תנאי הפוליסה לבין האמור לעיל, יגברו תנאי הפוליסה. ההצטרפות לביטוח בכפוף לחיתום ואישור החברה. כלל חברה לביטוח בע"מ

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter