השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל

 

אם אתם מתכננים נסיעה לחו"ל, אתם בוודאי משקיעים זמן רב בהשוואת מחירי הטיסות, בתי המלון והרכב, סידורי נסיעה וכן איתור בדיקות קורונה, בארץ ובמדינת היעד.

 

נסיעה לחו"ל היא עסק לא זול – במיוחד אם מדובר בנסיעה משפחתית ממושכת, ליעד רחוק. הזמן הרב, האנרגיות וכמובן הכסף שאתם משקיעים, נתפסים כהשקעה הכרחית ומתבקשת ומה עם השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל?

 

רכישת ביטוח נסיעות הכרחית, לא פחות (ואולי יותר) מכל מרכיב אחר בטיול, ואם נדמה לכם שאין טעם להשוות בין ביטוחי נסיעות – אתם טועים לגמרי.

 

איתור הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם

 

ישנן סיבות רבות לנסיעה לחו"ל. קיימים אינספור יעדים, ומטבע הדברים, אופיו השונה של הטיול, משפיע ישירות גם על הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם. לדוגמה: זוג שטס לסופ"ש בווינה, זקוק לכיסויים שונים מתרמילאי שטס לשנה לדרום אמריקה, משפחה המתכננת טיסה לחופשת סקי באוסטריה, זקוקה לכיסויים שונים מאנשי עסקים, הנוסעים לכנס מקצועי בניו יורק.

 

באופן טבעי, ובמיוחד בעידן הקורונה, יש הרבה משותף לכולם- כולם זקוקים לביטוח נסיעות לחו"ל, שיעניק כיסוי במגוון מקרים, העלולים להתרחש, בלי קשר ליעד או לאופי הטיול- החל מביטול פתאומי של הנסיעה מסיבות בלתי צפויות, ועד כיסוי למקרה של אובדן מזוודה.

בעידן הקורונה, בחירת ביטוח נסיעות לחו"ל, חייבת להביא בחשבון גם את ההיבטים השונים הקשורים במגפה עולמית זו.

 

במסגרת השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל, חשוב לאתר את הפוליסה המתאימה לכם, בכל הרבדים – החל מהכיסויים הסטנדרטיים, ועד הכיסויים הייחודיים המתאימים לנסיעה שלכם.

 

ביטוח הנסיעות לחו"ל של חברת כלל ביטוח ופיננסים, כולל כיסוי לקורונה ומאפשר רכישת כיסוי לביטול נסיעה, גם במקרה בידוד וכן קיצור נסיעה, עקב התראה לפני סגר, במדינה בה אתם שוהים.

הביטוח מכסה גם מצב הפוך, כלומר, מצב שבו הנסיעה נאלצת להתארך, לאחר תום תקופת הביטוח, כולל בידוד עקב חשש להידבקות בקורונה, עד סכום מירבי של 100 דולר ליום.

 

התאמת הפוליסה לנוסע צריכה לכלול מגוון היבטים – החל מסוגי הכיסויים ועד סוג המענה שהנוסע מקבל.

 

בכלל ביטוח ופיננסים, מספקים מענה של רופא אונליין בשפה העברית, 24 שעות ביממה וכן החזר מיידי באירועים רפואיים. מענה כזה משדרג את חוויית השירות והוא חיוני בדיוק במצבי חירום, בהם אתם עלולים למצוא את עצמכם. חשוב לזכור שבסופו של דבר, הפעלת ביטוח הנסיעות מתבצעת, כאשר התוכניות שלנו השתבשו ואנו זקוק לעזרה מיידית.

 

בעת השוואת פוליסות הנסיעות לחו"ל, ובנוסף לסעיפי הכיסויים בפוליסות , יש לקחת בחשבון את המיידיות, הזמינות, השפה והנגישות שתהיה לכם במקרה הצורך.

 

כדי להתאים עבורכם את פוליסת הנסיעות לחו"ל, שימו לב כי קיימים כיסויים שניתן לרכוש בהתאמה אישית. כך למשל, במסגרת "מדיכלל עולמי", תוכלו לרכוש הרחבה למצב בריאותי קיים, תוכלו לרכוש ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור ותוכלו לרכוש כיסוי לספורט אתגרי ולספורט חורף. אם אתם נוסעים לדוגמה לחופשת סקי, כיסוי מסוג זה מאוד רלוונטי עבורכם.

 

כיסוי נוסף שניתן להוסיף בהתאמה אישית, הוא הכיסוי למכשיר אלקטרוני.

 

בשורה התחתונה, ביטוח הנסיעות לחו"ל, מעניק הן כיסוי כספי והן מענה רפואי מיידי. קיומו של ביטוח נסיעות טוב ומקיף, המסופק ע"י חברה מנוסה, אשר יודעת לתת שירות, יכול לעשות את ההבדל בין חוויית נסיעה טובה לחוויה איומה.

 

נסיעה טובה. 

 

*מסמך זה מיועד לשמש כחומר רקע בלבד, ואינו משקף בהכרח את עמדתה של איזו מהחברות מקבוצת כלל ביטוח ופיננסים. קבוצת כלל ביטוח ופיננסים ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד ישיר או עקיף שיגרם משימוש במידע הכלול במסמך זה (כולו או חלקו), אם ייגרם, וכן אינם יכולים לערוב או להיות אחראים למהימנות המידע המפורט במסמך זה. המידע המובא בדוח זה מבוסס על מידע פומבי וציבורי גלוי, וכן על מקורות מידע הנחשבים כאמינים. מטבע הדברים, נתונים הכלולים במסמך זה צפויים להשתנות.

מסמך זה אינו מהווה ייעוץ, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה או חיסכון בכל מוצר, ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ אישי המותאם לנתוניו, צרכיו ומטרותיו של כל אדם. האמור במסמך זה אינו מהווה ייעוץ מס מכל סוג שהוא.

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter