הלחצן של כלל - אפליקציית הביטוח של כלל ביטוח ופיננסים

הלחצן של כלל

אתם בטח מכירים את מרפי... ההוא מהחוק, חוק מרפי. מרפי הוא זה שדואג שתמיד משהו יקרה בזמן הלא מתאים ובמקום הלא מתאים. דווקא כשאתם ממהרים לעבודה לפגישה הכי חשובה בשנה, מישהו נכנס ברכב שלכם מאחור; דווקא בפעם הראשונה שנתתם לבת שלכם את הרכב והיא נוהגת לבד, היא מעורבת בתאונה.

בדיוק כאן נכנס לתמונה הלחצן של כלל – הלחצן שדואג שאף פעם לא תהיו באמת לבד. הלחצן של כלל הוא כפתור החירום שכולנו צריכים בטלפון שלנו. קיצור דרך לחברת הביטוח ברגעים הכי קשים ומבלבלים. לחיצה אחת מאפשרת לכם לקבל סיוע חירום בכל זמן ובכל מקום.

מדובר בשירות חדשני שלוקח צעד קדימה את ההבנה שברגע האמת, אנחנו צריכים עזרה מיידית גם כדי להתמודד עם סיטואציה בלתי צפויה במישור המעשי וגם כדי לטפל בעניינים המנהלתיים בלי בירוקרטיה. אין לנו זמן לחפש מספרי טלפון, אין לנו זמן לחכות על הקו של מוקד שירות לקוחות – אנחנו לחוצים, ממהרים ומבולבלים.

זה כמובן נכון במיוחד במצב של תאונה. ברגע של תאונה, במיוחד כאשר אדם נמצא לבד, הוא זקוק לעזרה בכל כך הרבה רבדים. לעתים הוא פצוע, לעתים אחרים פצועים, לעיתים הוא צריך גרר ולעיתים הוא חייב להגיע למוסך. בתוך כל הכאוס שהוא נמצא בו, אין לו יכולת לחשוב בבהירות. הוא מבולבל, הוא סובל מכאבים והדבר היחיד שהוא רוצה זה שמישהו יעזור לו.

 

מה מאפשר הלחצן של כלל במקרה של תאונה?

  • לחצן ישיר למוקד הטלפוני – 24/7. (למעט יום כיפור)
  • הזמנת גרר למקום התאונה
  • בחירת מוסך
  • בחירת שמאי
  • הגשת תביעה אחרי תאונה ישירות מהאפליקציה
  • העלאת תמונות מהאירוע

במקרה של תאונה, לחיצה על הלחצן תקשר אתכם לנציג שירות של המוקד אשר ידאג להזמין לכם אמבולנס למקום התאונה, ככל שיש בכך צורך.

 

הלחצן של כלל – האפליקציה הכי שימושית בטלפון שלכם

מעבר לסיוע חירום במקרה של תאונה, הלחצן של כלל מסייע להתמודדות עם מצבים מאתגרים אחרים שקורים לכל אחד מאיתנו בחיי היומיום. מפתחי האפליקציה זיהו סיטואציות של מצבי חירום בארץ ובחו"ל, ומספקים להן מענה באמצעות הלחצן.

 

מקרה חירום בחו"ל

סיטואציות כאלה מתרחשות לעיתים קרובות דווקא כאשר אנחנו בחו"ל. אמנם, רובנו לא יוצאים מהארץ בלי ביטוח נסיעות, אבל בזמן אמת אנחנו לא תמיד יודעים להשתמש בו נכון. מבוטחי כלל ביטוח ופיננסים שמתקינים את האפליקציה, נהנים משקט נפשי גם כשהם בחו"ל. למי מאיתנו לא קרה שהוא ירד מהמטוס בשדה התעופה במדינה זרה, אבל המזוודה לא הגיעה? איחור של מזוודה הוא עניין נפוץ, וכאשר הוא מתרחש – התסכול והלחץ בשיאם. לקוחות כלל שמתקינים את הלחצן של כלל נהנים ממענה מהיר, גם במקרה כזה. באמצעות לחיצה על הלחצן, הם יכולים לקבל החזר כספי מיידי על איחור בהגעת הכבודה.

גם להיות חולה בחו"ל זה לא עסק נעים, וגם כאן הלחצן נותן מענה. אפשר להתייעץ עם רופא באופן מיידי בשיחת וידאו צ'ט וגם לקבל החזר כספי על טיפול רפואי, ניתן לקבל שירותים חיוניים בחו"ל, לדוגמא איתור בתי מרקחת שנמצאים בסביבתך, וכל זאת דרך הלחצן.

 

הצפה בדירה

גם מי שיש לו ביטוח דירה בכלל ביטוח ופיננסים יכול לישון בשקט. אחת ההפתעות הכי פחות נעימות היא הצפה בדירה, וגם כאן האפליקציה נותנת מענה מהיר. לחיצה על הלחצן תוביל אותנו למוקד שרברבים הפועל 24/7 למעט כיפור. המוקד דואג לשלוח שרברב ומספק הנחיות איך לטפל בבעיה.

באמצעות הלחצן, תוכלו לעקוב גם אחרי סטטוס התביעה.

 

בשורה התחתונה – זמינות מירבית ברגעים קריטיים

הלחצן של כלל הוא שירות חירום העומד לרשותנו ברגעים החשובים והקריטיים באמת, ולא בכדי זכה בפרס ועדת החדשנות של איגוד השיווק הישראלי כהשקה המנצחת לרבעון הראשון של שנת 2020. השופטים נימקו את הבחירה בכך שהלחצן של כלל מספק פתרון טכנולוגי אמיתי לבעיה קיימת ונותן מענה לצרכנים ברגע שבו הם הכי זקוקים לו.

 

 

האמור בעמוד זה, הינו בכפוף לתנאי החברה, אפליקציית הלחצן של כלל והפוליסה הרלוונטית.

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter