ביטוח דירה מרכז מידע

למה חשוב לעשות ביטוח דירה?

פתגם מוכר אומר כי "ביתנו הוא מבצרנו" וכיאה לפתגם יש לשמור על ביתנו, בו מצוי כל רכושנו היקר, כמו על מבצר ולא "להירדם בשמירה".
איך עושים זאת? על מנת לשמור  לשמור על מבנה הדירה ותכולתה יש לעשות ביטוח מקיף למבנה, וכך למעשה להיות מוגנים מכל צרה שלא תבוא דוגמת שוד, פריצה לבית, נזק בזדון, הצתה, הצפות, נזקי מים ועוד. בנוסף, ישנם כיסויים נוספים במסגרת פוליסת הביטוח, חלקם בתשלום, שיספקו לך אחריות כלפי עובדי משק הבית והזולת (צד ג') וכן ביטוח תאונות אישיות.
 
הקמתם בשעה טובה בית בישראל, השקעתם בו את מיטב כספכם, לא תרצו לשמור עליו? הקדימו לעשות ביטוח דירה ותוכלו ללכת לישון בראש שקט - הבית שלכם מוגן!

"כלל ביטוח" מעמידה לרשותך מספר פוליסות שונות לביטוח הדירה והתכולה שבדירתך המותאמות לצרכיך ובהתאם לתנאי החברה.

פוליסת "כלל ראשון לבית בטוח" ופוליסת "מטריה", פוליסה משולבת לביטוח המשפחה, לתאונות אישיות, לעובדי משק הבית ולצד שלישי.

אם הדירה שברשותך הינה דירת ביניים תוכל לקבל תנאים מועדפים בפוליסת "דירה בירוק".

במקרה של גניבה,פריצה, שוד, נזק בזדון והצתה יש לדווח למשטרה, להמציא אישור משטרה ולמלא טופס הודעה על תביעה בגין נזק לרכוש (דירה/עסק).

במידה והינך מעסיק באופן ישיר עובדים במשק ביתך, אתה מודע, בוודאי, לסכנות הטמונות באפשרות שאלה יפצעו תוך כדי ועקב עבודתם אצלך.

המוסד לביטוח לאומי אמנם משלם לעובדים בגין פגיעות בעבודה, אך ייתכן כי תתבע על ידי העובד בגין הפרש הסכומים שהביטוח הלאומי לא הכיר בהם.

על מנת שתהיה מכוסה מפני תביעות כאלה של עובדיך, אשר נובעות מרשלנותך כמעסיקם, חשוב שתרכוש במסגרת פוליסת ביטוח דירה גם אחריות לחבות מעסיק כלפי עובדי משק הבית. כיסוי זה אינו בא בשום אופן במקום חובת הדיווח והתשלום למוסד לביטוח לאומי.

 

פוליסת "כלל ראשון לבית בטוח", פוליסת "דירה בירוק", פוליסת "ביטוח לבית משותף" ופוליסת "מטריה" משולבת לביטוח המשפחה מבית "כלל ביטוח", יספקו עבורך הגנה ואחריות במקרה של חבות מעבידים כלפי העובדים המועסקים תחתיך.

פוליסת ביטוח הדירה מספק כיסוי ביטוחי עבור בגדים, חפצים אישיים ותכשיטים של המבוטח ובני משפחתו גם בעת היותם מחוץ לדירה בשטח מדינת ישראל, הנובעים ממקרה הביטוח המוגדר בפוליסה (למעט גניבה), אך לא בעת היותו של הרכוש הנ"ל בכלי הרכב.

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter