ביטוח דירה מרכז מידע

תפריט נושא

למה לבחור ביטוח דירה בכלל?

כלל ביטוח ופיננסים, אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל, אנו מעניקים שירות יוצא מהכלל ללקוחות שלנו ומעמידים לשירותך את הלחצן של כלל שמאפשר לך לפנות אילנו במקרה חירום 24/7 כלל ביטוח ופיננסים מציעה ביטוח דירה בהתאמה אישית שיחסוך לכם אלפי שקלים בשנה הכולל ביטוח תכולה, ביטוח מבנה, וביטוח מבנה למשכנתא. 

ממשיכים לעדכן ולהוביל בחדשנות, למענכם ובשבילכם כלל ביטוח ופיננסים.

ניתן להפריד בין שני הכיסויים, אך מומלץ לרכוש את שניהם יחדיו כך שיינתן מענה ביטוחי הולם למגוון הסכנות הנפוצות אליהן חשופה דירתך ותכולתה וליהנות מהנחה נוספת בעלות הביטוח.

פוליסת ביטוח דירה "מסלול ירוקמבית כלל ביטוח ופיננסים, מעניקה לך הגנה מקיפה ביותר על ידי חבילת כיסויים רחבה עם אפשרות להתאמה אישית, הכוללת ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, ביטוח צד שלישי, כיסוי רעידת אדמה, כיסוי נזקי מים ואפשרות לרכישת כיסויים נוספים והכל במחיר אטרקטיבי במיוחד.

לרכישה לחצו כאן

ביטוח אחריות כלפי צד שלישי כחלק מביטוח הדירה, כולל כיסוי הוצאות משפטיות במקרה של הגשת תביעה כנגדך, בעקבות נזק לגוף או לרכוש אשר נגרם לצד שלישי באחריותך.
חשוב לדעת שכבעל דירה או שוכר, מוטלת עליך האחריות גם כלפי המבקרים בה, ולכן חשוב להיות מוגנים מפני סיכון זה.

נזקי המים בדירות הינם הנפוצים ביותר, בעיקר בשל השכיחות הגבוהה של נזקי צנרת. תקלות במערכות המים הביתיות לעיתים אינן מתגלות באופן מידי ועל כן עלולות לגרום לנזקים משמעותיים. על מנת להגן על מבנה הדירה ותכולתה מפני סיכון זה, מומלץ לרכוש כיסוי נזקי מים.

ביטוח דירה לבעלי משכנתא, הנדרשים להמציא בטוחה לבנק הלווה, כולל בהתאם לדרישות הבנק ביטוח מבנה בלבד.  פוליסת ביטוח מבנה לבעלי משכנתא של כלל ביטוח ופיננסים כוללת את המוצר הנדרש ע"י הבנק בתוספת סל הרחבות ושירותים ייחודי, עם הגנה מפני הוצאות בשל נזק פיזי למבנה כתוצאה משריפה, הצפה, פריצה, רעידות אדמה - והכל במחיר משתלם במיוחד.

לרכישה לחצו כאן

במידה ואתה מעסיק באופן ישיר עובד בביתך, כדאי לדעת שאתה חשוף לסיכון שהעובד יינזק בגופו תוך כדי ועקב עבודתו אצלך. המוסד לביטוח לאומי אמנם משלם לעובדים בגין פגיעות בעבודה, אך ייתכן כי תיתבע על ידי העובד בגין הפרש הסכומים שהביטוח הלאומי לא הכיר בהם. כדי שתהיה מכוסה מפני תביעות כאלה של עובדיך, אשר נובעות מאחריותך כמעסיקם, חשוב שתרכוש במסגרת פוליסת ביטוח דירה גם אחריות לחבות מעסיק כלפי עובדי משק הבית.

 

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter