מדיכלל שירותים לילד – ביטוח בריאות לילדים המעניק לכם יותר

 

מדיכלל שירותים לילד – ביטוח בריאות לילדים המעניק לכם יותר

 

 

אם ישאלו אתכם מהו סוג הביטוח שאין לוותר עליו, יש להניח שתתקשו לבחור, משום שכל סוג של ביטוח הוא בעל חשיבות – החל מביטוח חיים, דרך ביטוח דירה ועד ביטוח רכב. מתוך רשימת הביטוחים, ביטוח בריאות נמצא אי שם בראש הרשימה.

 

כולנו מבוטחים בביטוח בריאות בסיסי מעצם היותנו חברי קופת חולים, אולם הביטוח הבסיסי אינו נותן מענה לכל הצרכים שלנו ושל ילדינו. בריאות, בסופו של דבר, היא מושג רחב, המאגד בתוכו הרבה מאוד היבטים- יש אדם הזקוק לתרופות למחלה קשה, אשר אינן נמצאות בסל הבריאות, אדם הזקוק לטיפול פיזיותרפיה, אצל מטפל עליו קיבל המלצה עליו או אדם הזקוק לקבלת חוות דעת נוספת ממומחה בעל שם. ביטוח בריאות מאפשר מענה למגוון רחב מאוד של צרכים, להם אנו נזקקים כשמצב בריאותנו אינו שפיר.

 

בכל הקשור לבריאות ילדנו, אנו מבקשים להגן עליהם ולהבטיח את שלומם ובריאותם, לאורך כל תחנות חייהם.

אם חס וחלילה הם יהיו זקוקים לתרופה או לטיפול כלשהו, אשר אינם נמצאים בסל הבריאות, אנו נעשה הכל כדי לספק להם אותם. אולם, ההוצאות במקרים אלו, עלולות להיות כבדות מנשוא. גם אם הם סובלים מבעיות התפתחות, בעיות רגשיות או אפילו עודף משקל – אנו, כהורים, נהיה מוכנים להפוך כל אבן כדי לטפל בהם.

 

הורים רבים אינם מעוניינים להסתפק בשירותים אותם מציעות קופות החולים. כאשר ההורים רואים שהילדים שלהם סובלים מבעיה רפואית כלשהי, הם חוששים מההשלכות שיהיה להיעדר טיפול רפואי נכון- לא רק בהווה, אלא גם בעתיד. לכן, הם מחפשים כלים נוספים לסייע להם במקרים אלו, מחוץ לקופת החולים.

 

בעידן שבו שיטות חדשות לטיפול בבעיות רפואיות שונות מתפתחות כל הזמן, מי שנמצא עם יד על הדופק, יכול לסייע לילדיו ולהקל עליהם. אולם, לעיתים, להורים אין את היכולת הכלכלית לעמוד בהוצאות, והם ניצבים חסרי אונים ומתוסכלים נוכח הסבל של ילדיהם. במקרים אחרים, שאר בני המשפחה נאלצים לשלם מחיר כלכלי ונפשי, בשל הקושי לטפל בילד שזקוק לעזרה.

משכך, עדיף להיערך מבעוד מועד ולרכוש ביטוח רפואי, המכסה את הוצאות הטיפול הבריאותי, הנפשי וההתפתחותי עבור הילדים.

 

 

מדיכלל שירותים לילד – ביטוח בריאות מקיף

 

 

חברת כלל ביטוח ופיננסים, מציעה לשם כך את פוליסת ביטוח הבריאות מסוג "מדיכלל שירותים לילד" – ביטוח בריאות לילדים, המאפשר לכל הורה לישון בשקט. מדובר בנספח לביטוח הבריאות, הכולל את כל הטיפולים הנחוצים לילדים – החל מטיפול בבעיות ההתפתחות, דרך טיפול בבעיות קשב וריכוז ועד הדרכת הורים.

 

"מדיכלל שירותים לילד" הוא נספח ביטוחי, המספק כיסויים מגוונים, וביניהם, כיסוי עבור טיפולים "משלימים", אשר לעיתים, דווקא הם אלה שניתן להפיק מהם תועלת רבה. כך למשל, כיסוי לרכיבה טיפולית, טיפול באמצעות שחייה או באמצעות בעלי חיים. כאשר הורים מבקשים לקבל את הטיפולים האמורים עבור ילדיהם באופן פרטי, אלו כרוכים בתשלום של מאות שקלים לטיפול, כך שמדובר בהוצאה מצטברת של אלפי שקלים בעבור טיפול ממושך. לכן, ברור מדוע ביטוח יכול לעשות את ההבדל בין קבלת הטיפול במחיר סביר לבין הצורך לוותר עליו בשל עלותו הגבוהה.

כיסוי אחר שניתן למצוא בנספח זה, הוא כיסוי לאבחונים שונים, כגון: אבחון דידקטי או פסיכו-דידקטי ואבחון בעיות קשב. כמו כן, מכסה גם טיפולים בבעיות הרטבה ושינה. בנוסף, בנספח קיימים כיסויים, אשר ייחודיים לכלל ביטוח ופיננסים, ביחס לחברות הביטוח – ביקור במרפאות חירום והדרכות הורים.

 

כאמור, קופות החולים מציעות מענה גם לצרכים אלו, אבל מדובר במענה מוגבל – הן מבחינת ההיצע והן מבחינת משך הטיפול. לעתים קרובות, ניתנת זכאות למספר מוגבל של מפגשים או למכונים ספציפיים, שאינם מציעים את השירות שאתם מחפשים. מי שמחפש מענה מקיף, ימצא אותו בפוליסת ביטוח בריאות מסוג "מדיכלל שירותים לילד".

 

* האמור הינו מידע כללי בלבד וזכויות המבוטח יהיו בהתאם לתנאי תכנית הביטוח המלאים לרבות סייגים וחריגים | בכל מקרה של סתירה יגברו הוראות תכנית הביטוח| 

   האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי המתחשב בצרכים של כל אדם | ההצטרפות לביטוח כפופה לחיתום רפואי ואישור המבטח | כלל חברה לביטוח בע"מ.  

 

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter