עובדים

עובדים

אנו רואים חשיבות רבה בטיפוח סביבת עבודה ששמה דגש על חשיבות ההון האנושי, ופועלים למען שיוון הזדמנויות וגיוון תעסוקתי. אנו קשובים לצרכים המשתנים של עובדינו ודואגים לבריאותם ובטיחותם, בכל אתרי הפעילות של הקבוצה. אנו משקיעים בקידום מקצועיות עובדינו, בטיפוח יכולתיהם ומעמידים לרשותם מגוון כלים ותשתיות המקדמות מצויינות ומעודדות חדשנות ויצירתיות. עובדינו הם הנכס היקר שלנו, אנו מאמינים כי עובדים איכותיים, מחויבים ובעלי מוטיבציה הם אבן דרך בסיסית להצלחתנו ולהמשך מיצובנו כחברת ביטוח מובילה בישראל.

קבוצת כלל ביטוח ופיננסיים מקפידה על שוויון הזדמנויות ויצירת סביבת עבודה מגוונת ומכילה. אמון והוגנות מהווים תשתית לתרבות הארגונית ולאופן שבו הקבוצה פועלת ומתנהלת. עובדי החברה משקפים החוצה את החשוף להם, ברמת השירות, בגישה וביחס של נותני השירות. תפיסת העובד כלפי הקבוצה ומידת האמון שלו בה, הינם בעלי השפעה משמעותית ברמת המחוברות והמחויבות של העובד לחברה.

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter