כלל עם הקהילה- מה חדש?

כלל עם הקהילה- מה חדש?

כלל ביטוח ופיננסים היא נותנת החסות הראשית לסגל הזהב של הספורט הפראלימפי.

 

כלל ביטוח ופיננסים, נטועה עמוק בחברה הישראלית ובפעילות התרומה שלה לקהילה.
כחלק מפעילותה הענפה של החברה למען הקהילה, אנו רואים חיבור טבעי בשיתוף פעולה עם הוועד הפראלימפי, המייצג את טובי ספורטאי מדינת ישראל.
במסגרת התמיכה, בספורטאי סגל הזהב במשחקים הפראלימפיים של טוקיו 2020, יצאנו בקמפיין נרחב, תחת המסר: "ספורט זה ספורט, ללא יוצא מן הכלל", המעודד ערכים של שוויון, גיוון, הכלה ומצוינות.

לצפייה בכתבה, שבה אתר הספורט המוביל, ONE, פרגן לקמפיין החסות המרגש של כלל ביטוח ופיננסים, יש ללחוץ כאן

 

 

כלל ביטוח ופיננסים, נותנת החסות הראשית של אסף יסעור, ספורטאי פראלימפי בענף הטאקוואנדו, מחבקת את אסף בסיפורו מעורר ההשראה, אשר מהווה סמל לתקווה והצלחה. לצפייה בסרטון ייחודי ומרגש, שערך צביקה הדר עם אסף יסעור ובני משפחתו, המתאר את סיפורו האישי והמדהים, לחצו כאן

 

כחלק מתפיסתה של כלל ביטוח ופיננסים הדוגלת בעידוד מצוינות בשיווין הזדמנויות, חברה כלל לוועד הפראלימפי הישראלי ולהתאחדות לספורט הנכים, והעניקה חסות ראשית לספורטאי סגל הזהב ולאסף יסעור, ספורטאי פראלימפי בענף הטאקוואנדו, בהכנתם לתחרויות באולימפיאדת טוקיו 2020.

 

לכתבה באתר walla לחצו כאן

 

לכתבה במעריב לחצו כאן

 

במשחק גמר גביע המדינה בכדורסל בכיסאות גלגלים לשנת 2020, אשר התקיים ללא קהל עקב מגבלות הקורונה, יורם נוה, מנכ"ל החברה, העניק את הגביע לקבוצה המנצחת.

המשחק הסתיים בניצחונם של כדורסלני אילן רמת גן על תותחני צה"ל תל אביב (בית הלוחם ת"א) בתוצאה 66-78, לאחר 26:39 במחצית.

 

לכתבה בישראל היום לחצו כאן

 

לכתבה באתר walla לחצו כאן

 

לכתבה באתר One לחצו כאן

 

לצפייה במכתב התודה לחצו כאן

 

חברת כלל ביטוח ופיננסים אימצה יחידה צבאית של 10 צעירים עם צרכים מיוחדים מאשקלון, שישתלבו בצה״ל בבסיס זיקים במסגרת תוכנית ״גדולים במדים״

 

כחלק מפעילותה הענפה של כלל ביטוח ופיננסים, בטיפוח ושילוב ילדים וצעירים עם צרכים מיוחדים בחברה הישראלית, אימצה כלל ביטוח ופיננסים עשרה צעירים בעלי צרכים מיוחדים ומעוררי השראה, והגשימה את חלומם להתגייס לצה"ל ולהרגיש חלק מהחברה הישראלית. עשרת הנערים והנערות עברו תהליך ארוך, כשבסיומו הפכו לחיילים-מתנדבים בתוכנית מיוחדת "גדולים במדים" של עמותת יד לילד המיוחד ו-JNF ארה"ב, ומגיעים פעמיים בשבוע לבסיס חילוץ והצלה של פיקוד העורף בזיקים, שם הם מתנדבים בתפקידים שונים בבסיס.

 

לכתבה ב"מעריב" לחצו כאן

 

כלל ביטוח ופיננסים וארגון פתחון לב צועדים יחד בארבע השנים האחרונות. במסגרת זו, החברה מחבקת את משפחות פתחון לב ותומכת בפרויקטים של העמותה.

 

לקראת חג הפסח 2021, כלל ביטוח ופיננסים העניקה חסות ראשית למשדר ההתרמה של פתחון לב ברשת 13 לגיוס סלי מזון לזקוקים לכך.

יורם נוה, מנכ"ל החברה, גלי שבד, משנה למנכ"ל ומנהלת אגף שיווק ואסטרטגיה ואחריות תאגידית וליאת שטראוס, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת שירות משאבי אנוש ותפעול התראיינו במהלך המשדר על השותפות החשובה של כלל ביטוח ופיננסים עם פתחון לב, לצמצום מעגל העוני בישראל.

 

ראיון של יורם נוה, מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים, במשדר ההתרמה לעמותת פתחון לב ברשת 13

לצפייה 

 

ראיון של גלי שבד, משנה למנכ"ל ומנהלת אגף שיווק ואסטרטגיה בכלל ביטוח ופיננסים, בתוכנית "פותחים יום" עם נועה רוזין ואלעד זוהר ברשת 13

לצפייה

 

ראיון של ליאת שטראוס, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת שירות, משאבי אנוש ותפעול, בתוכנית הבוקר עם אברי גלעד ברשת 13

לצפייה

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter