אודות כלל פנסיה וגמל

כלל פנסיה וגמל

כלל פנסיה וגמל בע"מ (לשעבר: מיטבית- עתודות חברה לניהול קרנות פנסיה בע"מ), (להלן - "החברה") התאגדה ביום 18 בדצמבר 1995 במטרה לנהל את מיטבית קרן פנסיה חדשה ואת קרן כללית חדשה. החברה הינה בבעלות מלאה של כלל חברה לביטוח בע"מ ("כלל ביטוח"), שהינה חברת בת של כלל החזקות עסקי ביטוח בע"מ ("כלל החזקות").

כלל פנסיה וגמל מנהלת נכסים בהיקף של כ- 89 מיליארד ש"ח ליותר ממיליון עמיתים עצמאיים ועמיתים מקרב חברות מהגדולות ומובילות במשק הישראלי.

כלל פנסיה וגמל מעניקה לעמיתיה ביטחון ותנאים עדיפים, מערכת בקרת סיכונים ייחודית וגישה לאסטרטגיה ההשקעה המתקדמת ביותר, הכול כדי לדאוג למחר של עמיתיה.

כלל פנסיה וגמל מציעה מגוון פתרונות חיסכון לטווח ארוך ובינוני בבית אחד ושורה של יתרונות ייחודיים:

האיתנות הפיננסית
החברה נהנית מהגב הפיננסי של קבוצת כלל ביטוח פנסיה ופיננסים, אשר דורגה כאחת מחמש החברות הפיננסיות היציבות במשק הישראלי.

 

חוזק
החברה מנהלת כיום חסכונות בהיקף של כ-89 מיליארד ש"ח ביחד ליותר ממיליון עמיתים. בין עמיתינו נמצאות חברות מהגדולות במשק הישראלי מתחומי ההיי-טק, בנקאות, תקשורת, השכלה גבוהה, תעשיות וכן גופים ממשלתיים רבים.

 

התשואות העודפות ברמת סיכון נמוכה
קופות הגמל, קרנות ההשתלמות וקרנות הפנסיה מנוהלות ע"י כלל ניהול פיננסים (כנף) המספקת כלי מחקר מתקדמים, איתור השקעות מיוחדות, חשיפה לחידושים האחרונים בתחום הפיננסים והשגת תשואות עודפות לאורך זמן, תוך שמירה על רמות סיכון הולמות וראיה ארוכת טווח, לצורך הבטחת ביטחונם הפיננסי העתידי של העמיתים.

 

השירות
כלל פנסיה וגמל מובילה את ענפי הפנסיה והגמל גם באיכות השירות. לכלל פנסיה וגמל יש מערך שירות אנושי ייחודי עוטף לקוח, מוקד שירות לקוחות טלפוני מהשורה הראשונה ואתר אינטרנט מתקדם, כמו כן, יש מוקד ייחודי ליועצי הבנקים.

 

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter