מחשבון גמל

תפריט נושא

מחשבון גמל

מעוניין להפקיד מידי חודש סכום מסויים ו/או הפקדה חד פעמית  כדי להבטיח לך בסיס כלכלי ליום שאחרי הפרישה ואינך יודע מהו הסכום הדרוש לך בגיל פרישה? באמצעות מחשבון הגמל תוכל לקבל הערכה לגבי סכום הצבירה הצפוי לך בהפקדה חד פעמית ו/או שוטפת. 

להצטרפות לקופת גמל, לחצו כאן

סכום הפקדה הינו שדה חובה נא להזין ספרות בלבד
הזן את סכום ההפקדה הדרוש
1
40
חובה למלא שנים נא להזין ספרות בלבד מינימום 0 מקסימום 40
הזן לכמה שנים
נא להזין ספרות בלבד
הזן את הסכום אותו תפריש מידי חודש באפיק
3
40
חובה למלא תשואה שנתית נא להזין ספרות בלבד מינימום 0 מקסימום 40
 
חשב

המידע והחישובים הנובעים מהמחשבון לעיל אינם בבחינת המלצה/ יעוץ כל שהוא ו/ או תחליף לייעוץ פנסיוני בידי יועץ בעל רישיון עפ”י דין המתחשב בצרכים ובנתונים של כל אדם.

הסכומים שיופקו באמצעות המחשבון הינם לצורך הערכה ומתן סדרי גודל בלבד, ואין להסתמך עליהם.

המידע שיופק באמצעות המחשבון מתבסס על הנתונים שהוזנו ועל נכונותם, ועשוי להיות מושפע בין היתר ממסלול ההשקעה הנבחר, ביצוע משיכות ודמי הניהול בקופה וכן מהוראות תקנון הקופה והוראות הסדר התחיקתי, כפי שיהיו מעת לעת.

קבוצת כלל ביטוח ופיננסים אינה אחראית לנכונות המידע ותוצאות השימוש במחשבון, וכן אינה אחראית לכל נזק שייגרם למשתמש באתר זה או למידע הכלול בו, או לצד שלישי כלשהוא. ט.ל.ח.

עבור הפקדה בסך {{DepositAmountTxt|currency:"₪":0}} ל{{YearsNumTxt|number}} שנים בתשואה של {{PercentTxt}}%
התקבול יהיה {{CalculationResult|currency:"₪":0}}.
עבור הפקדה בסך {{DepositAmountTxt|currency:"₪":0}} והפקדה חודשית בסך {{MonthlyAmtTxt|currency:"₪":0}} ל{{YearsNumTxt|number}} שנים בתשואה של {{PercentTxt}}%
התקבול יהיה {{CalculationResult|currency:"₪":0}}.
*התשואות אינן מובטחות וכל שינוי ישפיע על סכום הצבירה
לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter