תרומה לקהילה ומעורבות עובדים

תרומה לקהילה ומעורבות עובדים

במסגרת הפעילות החברתית בשנת 2022, תרמנו סך של כ-4 מיליוני ₪ בהתאם לאסטרטגיה שהגדרנו – תמיכה בגופים ועמותות הפועלים למען טיפוח אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, לרבות אוכלוסיות חולות, אוכלוסיות מעוטות יכולת, ובדגש על טיפוח ילדים ואוכלוסיות של צעירים, גם בהיבטים של עידוד השכלה. 

גם השנה, נותנת החברה חסות ראשית במשדר ההתרמה של פתחון לב לקראת חג הפסח. ארגון פתחון לב פועל לשבירת מעגל העוני הבין דורי בישראל המסייע מידי שנה לכחצי מיליון אנשים בישראל, וזו השנה השלישית ברציפות בה תורמת החברה ל"תוכנית 7", המיועדת לבני נוער מהפריפריה הגיאוגרפית.

אנו מכירים בחשיבות של מעורבות עובדים בתרומה לקהילה. אנו מעודדים פרויקטים למען הקהילה, תוך יצירת שיתופי פעולה ארוכי טווח עם עמותות וארגונים הכוללים גם התנדבות עובדים. החיבור בין צרכי הקהילה, העובדים והחברה מהווה נוסחה מנצחת המניעה לשינוי אפקטיבי. עובדי החברה מתרגשים להירתם יחד למען הקהילה, חשים תחושת משמעות וגאווה ומקבלים ערך מוסף ממקום העבודה שלהם, שמאפשר להם לעשות משהו טוב למען אלו שבאמת זקוקים לכך. 

 

מדיניות התרומות

 

לאורך שנים, אנו תורמים לעשרות עמותות שליבת הפעילות שלהן שמה דגש על בריאות ושיפור איכות החיים של ילדים וצעירים. מלבד שיתופי פעולה ומעורבות בפרויקטים, כלל ביטוח ופיננסים פועלת גם למען הקהילה בהיבט של סיוע לציבור ומשקי בית הזקוקים שנפגעו כלכלית, בין היתר אנו תורמים לפרויקט של הקרן הישראלית לערבות הדדית- הנותנת סיוע  כספי למשפחות שנקלעו לקושי כלכלי בעקבות המשבר הנוכחי.    

 

תרומות ושיתופי פעולה

 

   

ארגון פתחון לב ללא כוונות רווח, שנוסד ב- 1998 פועל לשבירת מעגל העוני הבין-דורי בישראל. הארגון מסייע למעל כ-250,000 נפשות מדי שנה. במרכזי הסיוע אלפי משפחות נזקקות מקבלות סלי מזון, ביגוד, שירותי מספרה, סיוע משפטי ורפואי ועוד. לפתחון לב מפעל החינוכי בשם “לגעת באופק” המיועד לבני נוער מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית, בעלי רצון וכשרון הזקוקים לתמיכה בכדי לממשם. מטרת המפעל החינוכי היא להעניק לבני הנוער את הכלים הנדרשים להם להתפתחותם כבוגרים מועילים לעצמם ולחברה, תוך פיתוח המשאבים הטבעיים הטמונים בהם.

כבר מעל לשנתיים, החברה מחבקת את משפחות פתחון לב ומקיימת שיתוף פעולה ארוך טווח עם הארגון לטובת צמצום מעגל העוני בישראל. בנוסף, כלל שותפה בתוכנית 7 של פתחון לב, המהווה חיבור טבעי לפעילות החברה לטובת ילדים ונוער. במסגרת התכנית, כלל מלווה כיתה של החינוכית של פתחון לב ומסייעת לבני נוער מהפריפריה הגאוגרפית והחברתית לממש את הפוטנציאל הטמון בהם. החברה מלווה אותם לאורך שבע שנים -3 שנים בתיכון, 3 שנים בצבא ועוד שנה בכניסה לאזרחות.

למידע נוסף

 

 

ארגון לתת פועל לצמצום העוני למען יצירת חברה צודקת וטובה יותר, על ידי סיוע לאוכלוסיות במצוקה על בסיס אוניברסלי, הנעת החברה האזרחית לערבות הדדית ונתינה והובלת שינוי בסדר העדיפויות הלאומי.

למידע נוסף

 

 

כפר נהר הירדן הוא כפר נופש ייחודי לילדים המתמודדים עם מחלות כרוניות, גנטיות או מחלות מסכנות חיים, ולילדים בעלי צרכים מיוחדים. כפר הנופש מציע חוויות בלתי נשכחות, מלאות הנאה ועניין ובטוחות מבחינה רפואית, ללא עלות לילד ולמשפחתו. תרומתה של כלל ביטוח ופיננסים מאפשרת לעמותה להגדיל את מספר הילדים המתארחים בכפר מידי שנה.

למידע נוסף

 

  

 עמותת אתגרים נוסדה בשנת 1995 ע"י נכי צה"ל ואנשי שיקום במטרה להעצים ולשלב חברתית אנשים עם מוגבלות באמצעות ספורט אתגרי בטבע. יעילות פעילותה של אתגרים נחקרה והוכחה ככלי להעצמה אישית, לחיזוק הביטחון והדימוי העצמי והרחבת היכולות בכל תחומי החיים. פעילות אתגרים פתוחה לכלל ציבור האנשים עם מוגבלות פיזית, קוגניטיבית, תקשורתית, נפשית וחושית ולכל הגילאים. חסר משפט על ערך התרומה של כלל ביטוח                                                               

למידע נוסף

 

 

עמותת נגישות ישראל הוקמה בשנת 1999 על מנת לקדם את הנגישות ולאפשר לאנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם להשתלב בחברה, בשוויון, בזכות, בכבוד ועצמאות מירבית. כלל ביטוח ופיננסים מעורבת בפרויקט חינוכי ייחודי אותו מובילה העמותה בבתי הספר בישראל למען השתלבותם של ילדים נכים בחברה בה הם חיים.

למידע נוסף

 

 

 

* מסמך זה מיועד לשמש כחומר רקע בלבד, ואינו משקף בהכרח את עמדתה של איזו מהחברות מקבוצת כלל ביטוח ופיננסים. קבוצת כלל ביטוח ופיננסים ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד ישיר או עקיף שיגרם משימוש במידע הכלול במסמך זה (כולו או חלקו), אם ייגרם, וכן אינם יכולים לערוב או להיות אחראים למהימנות המידע המפורט במסמך זה. המידע המובא בדוח זה מבוסס על מידע פומבי וציבורי גלוי וכן על מקורות מידע הנחשבים כאמינים. מטבע הדברים, נתונים הכלולים במסמך זה צפויים להשתנות.

מסמך זה אינו מהווה ייעוץ, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה או חיסכון בכל מוצר, ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ אישי המותאם לנתוניו, צרכיו ומטרותיו של כל אדם. האמור במסמך זה אינו מהווה ייעוץ מס מכל סוג שהוא.

 

לפתיחת רשימה לחץ אנטר יש להשתמש בחיצי המקלדת לשינוי הערך ש להקליד את שם היישוב ולעבור באמצעות חצי המקלדת בין היישובים המתאימים ברשימה ולבחור את היישוב באמצעות מקש ה-Enter