אודות כלל ביטוח אשראי

כלל ביטוח אשראי, הינה החברה המובילה בתחום ביטוח סיכוני אשראי בישראל. החברה פועלת משנת 1981 ומספקת למבוטחיה, מכל ענפי המשק, הגנה מפני פשיטות רגל של לקוחותיהם בארץ ובחו"ל והפסדים בגין אי תשלום או פיגורים בתשלומים מצד לקוחותיהם. בביטוח סיכוני סחר חוץ מעניקה החברה גם הגנה מפני סיכונים פוליטיים. באמצעות פוליסת ביטוח אשראי, מקטינים מבוטחי החברה את הסיכון להיווצרותם של חובות אבודים ומשפרים את יציבות חברתם, תוך העברת סיכוני האשראי לגוף מקצועי ומנוסה.

 

Think Global, Act Local 

  

כלל ביטוח אשראי היא חברה בבעלות משותפת של כלל ביטוח  (80%) וקבוצת  Atradius (20%), מתאגידי ביטוח האשראי הגדולים בעולם. Atradius מבטחת עסקאות שנתיות בסך  300 מיליארד יורו בלמעלה מ- 110 מדינות ברחבי העולם ומחזיקה במאגר מידע המנוהל  on-line ומכיל נתונים על כ- 45 מיליון חברות בפריסה עולמית. שיתוף הפעולה עם  Atradius מאפשר לחברה להעניק למבוטחים מענה  מעודכן ומקצועי על בסיס מידע וניסיון שנרכשו  לאורך 75 שנות ניסיון בביטוח אשראי בינלאומי.

 אטרדיוס לוגו

 

 

גם כשהלקוח שלך פושט את הרגל, אתה עדיין מכוסה…

 

  • ביטוח אשראי הינו אמצעי יעיל, המסייע לחברתך להשיג צמיחה מתמשכת ובטוחה, תוך שמירה על רמת סיכון עסקי נמוכה
  • תפיסת ניהול סיכוני אשראי  כוללת ומקיפה מאפשרת לך, בנוסף לפיצוי כספי בגין חובות שלא שולמו, גם מזעור הפסדים והגברת חוסנך הכלכלי
  • ביטוח האשראי שומר על סעיף "חייבים" במאזן כסעיף פעיל ומונע את הפיכתו המכאיבה לסעיף "חובות אבודים"
  • בנקים וחברות מימון חוץ בנקאי מאפשרים על בסיס פוליסת ביטוח האשראי, להרחיב את מסגרות האשראי והמימון של חברתך
  • ביטוח אשראי מסייע לך להכיר את יכולת התשלום של לקוחותיך ומאפשר לך להציע להם תנאי תשלום תחרותיים ובכך למנף את עסקיך

 

לפרטים אודות ביטוח אשראי לחצו כאן