אודות כלל ביטוח

כללי

כלל ביטוח היא מחברות הביטוח והפנסיה המובילות בישראל. 

החברה היא חלק מקבוצת IDB המחזיקה כ- 55% ממניותיה. כלל ביטוח מדורגת בדירוג +AA על ידי Standard & Poor's Maalot. נכון לסוף שנת 2015, מחזיקה כלל ביטוח בנתח של כ-18% מהפרמיות בשוק הביטוח, והיקף הנכסים המנוהלים על ידה  עומדים על כ- 168 מיליארדי שקלים.

 

החברה מציעה מגוון שירותים ומוצרים כגון: ביטוח אלמנטרי, ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות לחו"ל, קרן השתלמות, קופות גמל, פנסיה ועוד, ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים כאחד.

כלל ביטוח מעסיקה למעלה מ- 4,200 עובדים ומשווקת את מוצריה באמצעות כ- 1,800 סוכני ביטוח המעניקים שירות איכותי וליווי מקצועי ללקוחותיה, תוך הבנת המגמות והשינויים בענף ובהתאמה אליהם.

 

כלל מקדישה מאמצים רבים לשיפור השירות לסוכניה ולקוחותיה ומובילה מהפיכת שירות המבוססת על כלים דיגיטליים חדשניים המאפשרים קבלת שירות מיידי מכל מקום ובכל זמן.

כלל ביטוח מורכבת משלוש חטיבות ביטוחיות: חטיבת ביטוח כללי, החטיבה לחסכון ארוך טווח וחטיבת הבריאות.

 

חטיבת ביטוח כללי

תחום הביטוח הכללי בקבוצת כלל הינו מהגדולים בישראל.

החטיבה מחזיקה בכ- 15% מנתח השוק, ומציעה מגוון תכניות ביטוח לפרט ולעסקים.

חטיבת ביטוח כללי מציעה קשת רחבה של תכניות ביטוח בתחום הרכב, רכוש, חבויות, ביטוח ימי, תאונות אישיות ערבויות ומבחר שירותים נוספים בעלי ערך מוסף ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.

אסטרטגיית החטיבה מוכוונת צמיחה בענפי הפרט - רכב, דירות ועסקים קטנים וזאת במקצועיות ובמומחיות רבה תוך הבנת הצרכים הייחודיים של מגוון לקוחותיה.

חזון החטיבה הוא מתן שירות ומקצועיות ברמה גבוהה לסוכני ולקוחות החברה, תוך התחדשות מתמדת ופיתוח מוצרים חדשים.

 

חטיבת ביטוח חיים וחיסכון ארוך הטווח

כלל ביטוח מחזיקה בנתח שוק של כ- 15% משוק החיסכון ארוך הטווח, כהגדרתו על ידי המפקח על הביטוח.

החטיבה לחיסכון ארוך טווח מנהלת נכסי חיסכון ארוך טווח, אשר כוללים ביטוח חיים, קרנות פנסיה וקופות גמל ומספקת פתרונות מקיפים ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל מגזרי המשק. בין לקוחות החטיבה נמנים תאגידים גדולים ורבים מתושבי מדינת ישראל.

חזון החטיבה לחיסכון ארוך טווח הוא לתמוך בערוצי ההפצה של החברה ולהוות עוגן מקצועי לצורך שיפור התוצרים העסקיים, לשיפור רווחיות החברה ושוויה, תוך מתן דגש על איכות השרות הניתן ללקוחותיה.

החטיבה מציעה מגוון מסלולים, המאפשרים ללקוחותיה לשמור על בסיס כלכלי איתן במקרה של מוות, תאונה או אובדן כושר עבודה וכן מגוון קרנות פנסיה שמטרתן להבטיח הכנסה חודשית לכל החיים במקרה של פרישה, נכות, או במקרה, חס וחלילה, של מוות, המאפשרים יציבות כלכלית לעתיד גם בזמנים קשים.
כלל ביטוח מנהלת את כספי עמיתיה במלוא האחריות והם נהנים מתשואות מהגבוהות בשוק בישראל כמו גם מביטחון מלא כי כספם מנוהל על ידי גוף גדול, מקצועי ומוביל בתחומו.

 

חטיבת בריאות

החטיבה לביטוח בריאות מציעה מגוון רחב של מוצרים לפרט, למשפחה ולקולקטיבים, וכן מתמחה במתן פתרונות כוללים לקבוצות ייחודיות כגון: נשים וילדים.

חטיבת הבריאות של כלל ביטוח זכתה בקטגוריית "חברת ביטוחי הבריאות הטובה בישראל לשנת 2015" בדירוג נבחרי השנה של "עדיף" ועיתונאי הביטוח והפיננסים. כלל ביטוח מחזיקה בנתח שוק של כ- 21% משוק ביטוחי הבריאות (נכון לשנת 2013) ומוצרי ביטוח הבריאות שהחטיבה מציעה כוללים ביטוח ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד.

חזון החטיבה הוא ביסוס חברת כלל כמובילה, חדשנית ומקצוענית בביטוחי בריאות וסיעוד תוך מתן שירות זמין ומקצועי לסוכניה ולקוחותיה. החטיבה שמה דגש על חדשנות טכנולוגית ופיתוח מגוון מוצרי ביטוחי בריאות חדשניים המאפשרים גמישות ביצירת חבילות ביטוחי בריאות המותאמות לכל לקוח - בהתאם לצרכיו ולכיסו - בין אם מתוך חבילות קיימות ובין אם על ידי בניית חבילה התפורה אישית למידותיו.

חטיבת הבריאות גאה להעניק שירות איכותי לכ- 400,000 מבוטחים בביטוח פרטי ולכ- 2 מיליון מבוטחים במסגרת ביטוחים קבוצתיים ופעילותה נמצאת במגמת צמיחה מתמדת.

 

*הנתונים מעודכנים נכון לשנת 2013